Кевин Дюрант вкара 20 точки за победата на Бруклин срещу Голдън Стейт (видео)

Кевин Дюрант вкара 20 точки при завръщането си в Калифорния за победата на Бруклин като гост на Голдън Стейт със 134:117 в среща от редовния сезон на НБА.

Кайри Ървинг добави 23 точки за Нетс, а Джеймс Хардън се отличи с 19 точки и 16 асистенции.
Стеф Къри беше най-резултатен за Голдън Стейт с 27 точки.

Бруклин поведе с 15 точки на почивката, а в третата част вкара 42 точки срещу 31 за съперника.

Индиана надделя над Атланта със

125:113

, а Арън Холидей записа личен рекорд за сезона от 18 точки. Клинт Капела записа 24 точки и 10 борби за Хоукс.
Юта Джаз победи Маями със

112:94

точки и записа 22-и успех в първите си 27 мача от началото на сезона.
Донован Мичъл се отличи с 26 точки за победителите, Боян Богданович вкара 19, а Руди Гобер завърши с 16 точки и 12 борби.
Кендрик Нън беше най-полезен за Маями с 23 точки, а Джими Бътлър и Макс Стръс реализираха по 15.
Финикс записа пети пореден успех в НБА. "Слънцата" спечелиха срещу лидера на Изток Филаделфия със

120:111

у дома, за да запишат 16-а победа в лигата през сезона.
Девин Букър отбеляза 36 точки за Финикс, Крис Пол беше близо до "трипъл-дабъл" - 18 точки, 8 борби и 10 асистенции, а Дарио Шарич добави 15 точки.
Джоел Ембийд беше най-резултатен за Филаделфия с 35 точки и 8 борби. Тобайъс Харис и Бен Симънс вкараха по 18 точки.