Пирин (Рз) и Кюстендил завършиха с голово реми контролите

Отборите на Пирин (Разлог) и Кюстендил завършиха наравно 2:2 в контролна среща играна на терена с изкуствено покритие в село Годлево. Двата отбора направиха много здрав мач,въпреки студеното време и заснежения през второто полувреме терен. Гостите от Кюстендил поведоха през първото полувреме с 2:0 след голове на Джейхан Зайденов от дузпа и Андрей Йорданов, а през втората част възпитаниците на Христо Джоджов стигнаха до равенството след попадения на Николай Хаджиниколов и Борис Кондев. Това бе последната проверка и за двата отбора преди началото на пролетния полусезон в Югозападната трета лига.

По програма следващата събота Пирин Рз ще гостува на Рилски спортист, а ФК Кюстендил ще гостува на Гранит Владая.