Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Без голове на Павликени – Спартак (Плевен)

Дубълът на Етър отстъпи на Павликени

0:0 приключиха в Павликени едноименният тим и Спартак (Плевен) в приятелски мач, игран на заледен терен. В тази среща треньорският щаб на гостите даде почивка на централния нападател Мирослав Антонов.

Без него съотборниците му имаха превес във владеенето на топката, бяха по-дейни от съперника, но не материализираха предимството си. Още в 5-ата минута Андриян Димитров се размина с гола. После бразилецът Джаксън да Силва стреля с глава, но извън вратата. Най-чистото положение за плевенчани пропиля Андриян Димитров в 71-ата минута, когато получи топката очи в очи с павликенския страж, преодоля го не не уцели вратата му. Домакините отправиха само един опасен удар. На няколко пъти пробваха бързи контраатаки, но не ги развиха докрай.