"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Локо (Мездра) удари юношите на Локо (София)

Локомотив (Мездра) победи у дома юношите (U19) на съименника си от София с 3:1 в контрола. Заслужен успех на домакините, които можеха да бият с повече. Те започнаха ударно и след началния четвърт час имаха два гол аванс.

В 9-ата минута Давид Стоянов засече с глава центрираната от фаул топка за 1:0. Милен Василев удвои с шут по диагонала. Час след първия съдийски сигнал Лионел Матадос получи топката зад защитата на гостите, преодоля вратаря и направи резултата класически. Той и Василев пропиляха по още едно положение, с гола веднъж се размина и Брайан Стоянов. Гостите реализираха почетното си попадение в 76-ата минута.