Трявна и Локо (Дряново) не излъчиха победител в зрелищен мач

В приятелска среща играна в Трявна, едноименният тим и Локомотив (Дряново) си вкараха по два гола. Домакините започваха агресивно и скоро това даде резултат. При бърза атака в 9-ата минута, Анатоли Киков получи топката е я насочи в мрежата за 1:0. Той асистира и за второто попадение на Трявна в 58-ата минута когато подаде на Александър Дамянов и той покачи на 2:0. Малко след това голмайсторът на гостите Момчил Савов намали на 2:1. Близо до изравнителен гол бяха съотборниците му Кристиян Станев и Христо Цонев, но пропиляха шансовете си. В 85-ата минута обаче Йордан Иванов изпрати топката в мрежата на Трявна – 2:2.