Вихрен би и Миньор (Перник)

Вихрен победи с 1:0 Миньор (Перник) в поредната футболна контрола, играна в село Лебница. Загубата бе първа за "чуковете" тази зима, а отборът от Сандански продължава без поражение. В тима на Здравко Лазаров-Електричката дойдоха през декември и януари доста класни футболисти.

Единственото и победно попадение реализира Методи Костов-Джек в 51-ата минута. Той довкара отбила се в гредата топка при едно разбъркване. През първото полувреме вратарят на Вихрен Радослав Ангелски спаси удари на Кристиян Слишков и Иван Вълчанов, а удар на Мирослав Будинов срещна гредата. Даниел Пехливанов пък имаше добра възможност да вкара и втори гол за домакините.

Наставникът на Миньор Христо Янев отново даде шанс на почти всички футболисти. Лагерът на "чуковете" в Сандански продължава да 5-и февруари.