И съдийството на Иван Редовски не помогна на Балкан срещу Дреновец

Дреновец (Дреновец) се наложи с 4:2 над Балкан (Ботевград) в приятелска среща, играна в Мездра. Заради липса на рефери, съдийството на контролата беше поверено на старши треньора на ботевградчани Иван Редовски.

Противно на крайния резултат двубоят започна отлично за отбора му, който откри резултата още в началните секунди. Селекцията на Дреновец се активизира. Любомир Веселов на два пъти нахлу опасно в наказателното поле на Балкан и съотборниците му поискаха дузпи, но такива не бяха отсъдени. В 35-ата минута обаче равенството беше възстановено с попадението на Георги Стоянов-Испанеца. После той пропусна на два пъти да направи пълен обрат в резултата.

Това все пак се случи в началото на второто полувреме след шут от 30 метра на Александър Веселинов. Четвърт час по-късно, Иван Редовски отсъди напълно редовна дузпа за своя тим, след игра с ръка на Калоян Цветков и стана 2:2. Отборът на Александър Петров нанесе своя удар само за няколко минути. Първо в 73-ата Стоянов проби по фланга и подаде на Денис Димитров, който реализира за 3:2. Малко след това двамата разиграха същата комбинация и топката за четвърти път спря в мрежата на тима от Ботевград. Резултата можеше и да е още по-изразителен, но стража на Балкан спаси два опасни удара на Стоянов. Всичките 19 футболисти на Дреновец взеха участие в спаринга. Отлично включване след почивката направи вратаря Борис Георгиев, младите Чавдар Александров и Кристиян Илиев.