"Контра": Ще успеят ли Манчестър Сити и Арсенал да спечелят всичките си мачове до края на сезона

Монтана отстъпи на косовари

Проливен дъжд отложи третата контрола на Монтана в Турция

В третата си контролна среща на лагера в Алания отборът на Монтана бе надигран с 3:1 от елитния косовски Балкани (Суха река). Тони Тасев се разписа за монтанци в 36-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Николай Минков.

Косоварите бяха повели в резултата в 10-ата минута, а след почивката се разписаха още на два пъти във вратата на Благой Макенджиев.

За монтаци това бе втора загуба в турския курорт, след 1:2 от сръбския Младост (Лучани). В първата си проверки воденият от Атанас Атанасов тим направи 1:1 с полския Стал (Миелец). До края на лагера си в Алания Монтана ще има още две контроли.

Монтана: Макенджиев, Башлиев, Михов, Кики, Сенхаджи, Терзиев, Тасев, Орачев, Бари, Ангелов, Минков (Христов, Цонков, Предев, Йорданов, Законов, Айтов, Каменов, Кръстев, Р. Георгиев, С. Георгиев).