ЦСКА отнесе Тетевен и продължава напред за Купата (видео + галерия)

Волейболистите на ЦСКА се класираха за финалната фаза на турнира за Купата на България при мъжете, след като отнесоха Тетевен Волей с 3:0 (25:16, 25:16, 25:11) в мач от 3-ия кръг, за по-малко от част игра, игран в зала " Васил Симов" в София.

31 ЦСКА - Тетевен Волей
"Червените" и гостите им от Тетевен започнаха равностойно в първия гейм, но след това постепенно увеличиха преднината си. Момчетата на Сашо Попов бяха хегемони на полето и не оставиха много възможности за противодействие за крайното 25:16.
Доста по-категорични бяха армейците в следващите две части, като имаха превъзходство във всички елементи. Ивайло Стефанов и компания подпечатаха победата си само след 58 минути на игрището.

ЦСКА - ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ 3:0 (25:16, 25:16, 25:11)
ЦСКА: Андрей Христов, Делчо Раев, Ивайло Стефанов, Красимир Георгиев, Димитър Димитров, Мартин Павлов - Кристиан Петров-либеро (Борислав Манолов, Димитър Ковачев, Християн Великов)
Старши треньор: АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ
ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ: Павел Иванов, Илиян Иванов, Даниел Тошев, Стефан Иванов, Марин Маринов, Руско Тонев - Цветан Маринов-либеро (Невен Нешев, Ангел Неев)
Старши треньор: ПЕТЪР МЕЧКАРОВ.
ГАЛЕРИЯ от мача ЦСКА - ТЕТЕВЕН ВОЛЕЙ 3:0 - ТУК!!!