Рашфорд има проблем с коляното, минава скенер днес

Един от водещите футболисти на Манчестър Юнайтед Маркъс Рашфорд изнесе поредния си силен мач през този сезон във вчерашната вечер и добави гол и асистенция за победата на своя тим над Ливърпул с 3:2. Рашфорд асистира по перфектен начин за попадението на Мейсън Грийнууд за 1:1 през първата част, а сам отбеляза за първия пълен обрат в срещата за 2:1 в началоото на второто полувреме.

Пет минути преди края на срещата той притесни щаба и феновете на тима, когато напусна видимо накуцващ терена. Това бе потвърдено и от Оле Гунар Солскяер, който заяви, че Рашфорд днес ще премине изследващния, за да се прецени състоянието му.

“Рашфорд игра на върха на атаката, вдясно, отляво. Преценихме, че по начина, по който се защитават, той може да сменя фланговете, трябваше ни бързина, за да ги атакуваме и се справихме добре. В края коляното го притесняваше, така че утре (днес) ще премине скенер, за да видим какво е състоянието,” заяви норвежецът.