Хебър отнесе ЦСКА в отложен мач (снимки)

Волейболният отбор на Хебър (Пазарджик) започна годината с победа, след като записа 5-и пореден успех в първата осмица от Суперлигата на България. Момчетата на треньора Атанас Петров отнесе у дома ЦСКА с 3:0 (25:13, 25:19, 25:20) в отложен мач от 6-ия кръг на първенството, игран тази вечер.

ПОБЕДА! Хебър надигра отбора на ЦСКА (София) с резултат 3:0 (25:13; 25:19; 25:20) гейма в първия си официален мач за...

Публикувахте от ВК Хебър Пазарджик / VC Hebar Pazardzhik в Събота, 23 януари 2021 г.
Това беше първата официална среща за "червените" от 6-и ноември, когато загубиха гостуването си на Добруджа 07 (Добрич) също с 0:3 гейма. ЦСКА е на последното 8-о място с две загуби до момента. В редовния 8-и кръг армейците ще гостуват на "вечния" си съперник Левски. Дербито е в петък (29 януари) от 18,30 часа в новата зала "Левски София".
Хебър пък продължава да е еднолично начело във временното класиране с 5 победи, 1 загуба и 16 точки. В 8-ия кръг "тигрите" ще гостуват на добричлии, които са втори. Тази среща е в събота (30 януари) от 18,00 часа.
Най-резултатни за Хебър станаха канадският диагонал Брадли Гънтър (53% ефективност в атака) и Николай Къртев (

5 блока!

, 1 ас и 67% ефективност в атака) с по 10 точки за победата.
За ЦСКА Георги Татаров (2 блока, 33% ефективност в атака и 45% позитивно посрещане) и Димитър Димитров (1 блок, 1 ас и 32% ефективност в атака) завършиха с 11 и 10 точки.
ХЕБЪР (ПАЗАРДЖИК) - ЦСКА 3:0 (25:13, 25:19, 25:20)