Септември (Симитли) направи равен с дубъла на руски гранд в Турция

Днес отборът на Септември (Симитли) изигра третата си и последна контрола от лагера в Турция. Възпитаниците на Антон Бачев се изправиха срещу втория отбор на Локомотив (Москва) и завършиха наравно 1:1. Дубълът на руския гранд продължава напред през пролетта в младежката шампионска лига и затова има два подготвителни лагера в Белек.

Отборът от Симитли поведе в резултата още в 10-ата минута след точно попадение на Китан Василев. В последната минута на първото полувреме Погостнов бе фаулиран в наказателното поле и Бабкин от дузпа изравни.

През второто полувреме Антон Бачев направи много смени, докато руснаците продължиха с титулярите до края на срещата. И двата отбора не можаха да стигнат до повече попадения и срещата завърши наравно.