Кушев с коментар след тежката загуба на Славия, “белите” търсят футболисти (видео)

Славия загуби с 1:6 от Криля Советов първата си контрола в Турция. След края на проверката помощник треньорът на белите Мартин Кушев коментира пред Sportal.bg тежкото поражение.

“Резултатът има значение. Допускаме много леки голове. Имаше и положителни неща, особено първото полувреме. Имаше добри флангови атаки, но доста бавно боравехме с топката и затова не ни се получиха нещата.

За едно полувреме не искаме да коментираме за новите попълнения. Работим по селекцията, очакваме нови футболисти. Търсим основно за центъра”, разкри Кушев.