Нов сериозен гаф на треньора на Рома им носи втора служебна загуба през сезона

Андрей Гълъбинов се завърна ударно с гол и асистенция за изненадващата победа на своя Специя над Рома с 4:2 след продължения в осминафинална среща за Купата на Италия. Българинът лекуваше контузия в последните три месеца, но във вчерашната вечер започна от първата минута и се представи на високо ниво.

Ударно завръщане на Гълъбинов! С гол и асистенция той вдъхнови Специя за подвиг на "Олимпико" (видео)

Отличното представяне на Специя в крайна сметка ще остане в съзнанието на феновете, но новаците в Серия “А” ще продължат напред дори и да бяха загубили в допълнителното време, когато след 2:2 в редовните 90 минути, те достигнаха до две попадения в продълженията, тъй като наставникът на Рома Пауло Фонсека е направил сериозен гаф като е извършил шест смени при разрешени пет, което е административно нарушение и ще коства на римляните служебно поражение.

Любопитното е, че това се случва за втори път на “вълците” от началото на сезона, след като завършиха наравно с 0:0 в първия кръг с Верона, но впоследствие се оказа, че Амаду Диавара, който бе на терена през всичките 90 минути, е бил картотекиран само в младежкия отбор.