Сливнишки герой без грешка във Висшата лига

Тимът на Сливнишки герой (Сливница) продължава повече от успешното си представяне в Западната група на Висшата лига. Волейболистите на Мартин Стоев надиграха категорично като гости Звездец (Горна Малина) с 3:0 (25:19, 25:18, 25:17) в мач от шести кръг.

Сливничани са лидер в класирането с 18 точки (6 победи), Звездец е шести с 5 точки и мач повече (2 успеха, 5 поражения)

Мачът започна с равностойна игра и превес на домакините. Положението обаче се промени след средата на частта, когато Сливнишки герой пое инициативата и излезе напред в резултата. Интрига имаше и в началото на втория гейм, но момчетата на Мартин Стоев се мобилизираха и увеличиха аванса си.

Третата част премина по-категорично за гостите и те се поздравиха с победата за малко повече от час.

В следващия кръг Сливнишки герой среща Миньор (Перник), на 23 януари (събота).