Антонио изведе Уест Хам до четвърта поредна победа (видео)

Микeйл Антонио се разписа във втори пореден мач, а Уест Хам записа четвърта поредна победа във всички турнири. "Чуковете" спечелиха с 2:1 домакинството си на закъсалия Уест Бромич. Успехът изкачи отбора на Дейвид Мойс на седмо място в класирането.

Домакините поведоха в края на първото полувреме, когато Джаръд Боуен прати топката в мрежата след центриране на Владимир Куфал. УБА отговори малко след почивката и изравни чрез мощен удар на Перейра.

Уест Хам тръгна напред и удар на Лансини, отиващ към мрежата, бе отразен. В 66-ата минута Антонио донесе победата на лондончани. След като поведе, тимът на Мойс нямаше проблем да задържи преднината си до края.