Тройка на Кевин Дюрант донесе победа на Бруклин, Хардън пише история

Кевин Дюрант вкара тройка 36,3 секунди преди сирената, а Джеймс Хардън записа 34 точки и 12 асистенции при победата на Бруклин над Милуоки със 125:123 в среща от редовния сезон на НБА.

Дюрант завърши с 30 точки, 9 борби и 6 асистенции, а Нетс записаха четвърти пореден успех.

Джеймс Хардън пък стана първият играч в историята на НБА, отбелязал повече от 30 точки и направил повече от 10 асистенции в първите си два мача с даден отбор.

Двубоят бе много оспорван, като пет минути преди края резултатът бе равен 110:110. Бруклин взе крехък аванс с две тройки в последните 65 секунди, а Бъкс също имаха шансове за победата, но Крис Мидълтън пропусна тройка със сирената.
Крилото на Милуоки Янис Адетокумбо се отличи с 34 точки, 12 борби и 7 асистенции, а Бъкс прекъсна серията си от четири поредни победи.
Мидълтън добави 15 точки, Джру Холидей вкара 22.