Евдокия Попадинова блести в Италия с гол срещу Рома (видео + снимки)

Една от най-добрите ни футболистки Евдокия Попадинова продължава да блести на международната сцена. Тя реализира своя първи гол за Наполи през новата 2021-а година.
Попадението дойде при загубата от Рома с 2:3 в мач от 11-ия кръг на Серия „А“ при жените. Нападателката от Хаджидимово се разписа още в 14-ата минута с глава и по този начин добави втори гол на своята сметка. Евдокия се разписа и в предходния двубой на Наполи срещу Верона.
Въпреки това Рома успя да стигне до пълен обрат още на почивката с голове на Анамария Сертурини и Андреса Алвеш от дузпа.
През втората част отборът на гостите също получи право да изпълни 11-метров наказателен удар, реализиран от Сара Хюшет. В 64-тата минута обаче Елиса Бартоли донесе успеха на Рома.
Във временното класиране българката и нейният Наполи са на последното 12-о място с актив от 1 точка, докато Рома е на 6-ата позиция с 16.