Дунав (Русе) напред за Купата на България след маратонски гейм срещу Родопа

Станаха ясни са 7 от 8-те отбора за 3-ия кръг за Купата на България

След маратонски първи гейм, спечелен от отборът на Дунав (Русе) с 39:37, момчетата на Данаил Милушев пречупиха като гости Родопа (Смолян) за крайния успех с 3:0 (39:37, 25:13, 25:19) в последния мач от втория кръг на турнира за Купата на България по волейбол за мъже.

Така вече са ясни всички отбори, които ще участват в жребия за третия кръг на турнира, който ще бъде теглен утре (15 януари). В него се включват отборите от първата осмица на Суперлигата, както и сигналите до тази фаза Дунав (Русе), Локомотив (Пловдив), Берое 2016 (Стара Загора), Черно море (Варна), Ботев (Луковит), Тетевен Волей, Град (Белоградчик) и Черноморец 2008 (Бяла).

ПОБЕДА ! Започваме 2021г. с победа за купата срещу отбора на Родопа (Смолян), с 0-3 гейма и рекордна първа част 37-39 ! Очакваме жребия за третия етап ! #VcDunav #ЗаедноМожем #СамоДунав

Публикувахте от ВК "Дунав" Русе / VC "Dunav" Ruse в Четвъртък, 14 януари 2021 г.