Галин Стоянов: Доволен съм от старанието и желанието

12 януари 2021 | 09:41
  • копирано
  • 9
Старши-треньорът на Черно море Тича Галин Стоянов е доволен от характера, който момчетата му показаха в мача с Черноморец от 12-ия кръг на Националната баскетболна лига. Варненци загубиха с 67:79 като гости, като с това инкасираха седмо поражение през този сезон. Те са осми във временното класиране с 2 победи и 9 загуби.
"Имахме друга идея като цяло за този мач. И в първия мач се получи подобна ситуация – оставихме защитата за края на мача, за да може да опитаме да изненадаме противника. Ние сме в състав, в който липсва огромна част от хората, на които разчитаме, говоря като качества и опит.  Доволен съм от старанието и желанието на останалите.
Доволен съм и от това, че когато се отвори голяма разлика, в крайна сметка момчетата емоционално успяха да се съберат и да направят нещо. Имахме абсолютно своя шанс в средата на четвъртата част – два фаула изтървани и един лесен кош. Там щеше мачът да се промени и можеше да го вземем.

Черноморец, с оглед на мача и резултата, естествено заслужава повече да победи, но в крайна сметка един мач се играе 40 минути. Ние се опитахме, но първото полувреме не бяхме на ниво.

В нетипичен състав сме, опитваме се да наместим пластовете, не беше лесно. Но като характер показахме, че не се предаваме, доволен съм."

12 януари 2021 | 21:18

не подхожда на този клуб това което му се случва последните години.Ръководство 0,Тренер 0, резултати 0. Рейтинг: 0 0

Ханко Брат
(Гост)
5
отговор
12 януари 2021 | 19:58

Драги ми Ники ти си като новата ни демокрация-само оправдания и разни хипотези Рейтинг: 0 0

12 януари 2021 | 11:02

до Хрисимир - и как да влеземе в шестицата като сме единственият отбор без чужденци? Отделно бюджета е такъв че сигурно едва стига за заплати и на текущите играчи. Не сме отбор с голям спонсор или подкрепян от общината си.. С децата по 50кг се мъчим да играем срещу мъже по 100кг.. Рейтинг: 0 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Хрисимир Иванов
(Гост)
12 януари 2021 | 11:15

Затова си има ръководство. То много напъваше да вземе властта, ама резултати... Играят юноши, пари няма, чужденците от предните години с черни печати, организация нулева, маркетинг хич... Рейтинг: 0 0

(Гост)
2
отговор
12 януари 2021 | 10:45

Хубаво старание, ама без качество, за трета поредна година ЧМ ще е извън 6-та. А това не му отива. Рейтинг: 0 0

Симеон Варчев превърна Варна в баскетболна столица 25 ноември 2020
Не е важно къде си роден, а къде ще оставиш своята следа. Замислете се колко вярно звучи тази максима особено в днешно време, когато преселението на народите е толкова силно застъпено в нашия живот. На първо четене 1 ...
Sportal.bg разкрива: 40 неща, които не знаете за ... 14 януари 2021
Баскетболистът на италианския Бишелие Георги Сираков прие поканата на Sportal.bg и отговори на нашите 40 въпроса, като разкри интересни подробности за себе си. В следващите редове гардът споделя какво има в нощното си ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.