Добруджа посреща Марек в първия мач от Суперлигата за 2021 година

Отборите на Добруджа 07 (Добрич) и Марек Юнион-Ивкони (Дупница) се изправят един срещу друг в първия мач от Суперлигата за новата година. Срещата ще се изиграе на 16 януари (събота), от 18:00 ч. в зала "Добротица".

Волейболистите на Мирослав Живков са четвърти във временното класиране с 6 точки (2 победи, 1 загуба) и мач по-малко от съперника, който е на трета позиция със 7 точки (2 успеха, 2 поражения).

В последния си двубой за миналата година, добричлии отстъпиха на Хебър (Пазарджик) с 0:3 гейма в отложен мач от първи кръг. Броени дни преди това "зелените" от Североизтока победиха като домакини Нефтохимик 2010 (Бургас) с 3:0 гейма.