Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Аталанта продължи с победите над Парма (видео)

Отборът на Аталанта постигна убедителна победа с 3:0 при домакинството си на Парма от междинния 16-и кръг в Серия "А". По този начин бергамаските записаха пети пореден успех в мачовете си срещу този съперник.

В 15-ата минута Йосип Иличич с чудесен пас намери Луис Муриел, който откри резултата. В 49-ата влезлият в игра след почивката Дуван Сапата удвои преднината на своя тим с удар по земя. В 61-ата Робин Госенс оформи крайното 3:0, възползвайки се от рикоширала топка. Аталанта заема 6-ата позиция в класирането с актив от 28 точки, а Парма е 17-и с 12 спечелени пункта.