Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Уулвърхамптън разочарова Тотнъм в края (видео)

Уулвърхамптън и Тотнъм не излъчиха победител в срещата помежду си от 15-ия кръг на Премиър лийг. Двубоят на "Молиню" завърши при резултат 1:1. Двата гола паднаха в началото и в края на мача. Гостите поведоха още в 1-ата минута чрез Танги Ндомбеле, но в 87-ата минута Ромен Саис изравни, като така разочарова "Шпорите", които записаха четвърти пореден двубой без успех.

Тотнъм имаше късмет да поведе още преди изтичането на първата минута в мача. При едно разбъркване след корнер топката бе върната към Танги Ндомбеле, който с удар извън наказателното поле хвана Руи Патрисио в крачка и отбеляза за 1:0.

След това гостите имаха още една възмоност в 13-ата минута, когато Серхио Регилон се озова непокрит в наказателното поле и стреля с глава, но встрани.

След това обаче и домакините имаха своите шансове. В 27-ата минута чудесен пас намери Фабио Силва в близост до вратата, но ударът му бе до гредата.

В 40-ата минута Даниел Поденс бе оставен непокрит в около точката на дузпата, но стреля прекалено слабо и в обсега на Юго Лорис.

Второто полувреме бе доста по-постно. В 59-ата минута Ерик Дайър обстрелва вратата на Пdтрисио от фаул, но доста неточно.

Уулвс пък отговориха с възможност пред Рубен Невеш в 68-ата минута, но и неговият шут не бе особено добър. Той имаше още един шанс в 80-ата минута, но този път Лорис бе заел добра позиция и спаси.

Усилията на домакините дадоха резултат в 86-ата минута. Тогава Саис се разписа с глава след корнер и направи резултата 1:1.

В крайна сметка мачът завърши без победител и Уулвърхамптън събра актив от 21 точки, с които се намира на 11-ото място. Тотнъм пък пропусна да се завърне в топ 4 и остава на 5-ото място с 26 точки.