Литекс изравни на ЦСКА от 0:5 в WINBET e-футбол лига

Отборът на Литекс, ръководен от Йоан Бауренски, направи невиждан обрат във вчерашния си мач от WINBET e-футбол лига срещу ЦСКА от 90-те до наши дни на победителя във финалната групова фаза на турнира Пламен Димитров. Срещата от топ 14 беше излъчена по Sportal TV. През първото полувреме изцяло доминираше ретро тимът на ЦСКА, които успя да реализира пет голови ситуации чрез хеттрик на Бербатов (4,14, 45 мин.) и два гола на Костадинов (22, 35 мин.). Успешният старт на червените не попречи на Йоан Бауренски да обърне напълно играта и да изравни резултата до края на редовното време. Головата серия за Литекс започна в 50-ата минута, когато реализира Бауренски, а малко след него Панчев (61 мин.) отбеляза второто попадение за тима от Ловеч. Живков (74, 79 мин.) и Митрев (88 мин.) оформиха крайния резултат - 5:5.

В другия телевизионен мач от финалната групова фаза от WINBET е-футбол лига Петър Кушев с Локомотив Пловдив загуби от ЦСКА-София на Деян Стойков. Резултатът беше открит от голмайстора на червените Соу в 11-ата минута, а непосредствено след него Ахмедов (14 мин.) удвои. Две нарушения на пловдивчани в наказателното им поле помогнаха за победата на  ЦСКА-София. Дузпите изпълни Соу (36, 67 мин.) и оформи крайния резултат на 4:0.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.