Стаси Иванов: Левски остава отборът на сърцето ми и дано се върна един ден

ЦСКА-София надви Левски въпреки пропусната дузпа и червен картон (видео+галерия)

Станислав Иванов изигра последния си мач с екипа Левски и изказа мнението си след загубата на своя тим от ЦСКА-София. "Сините" загубиха с 0:1, а Стаси ще продължи кариерата си в САЩ в отбора на Чикаго Файър.

"Няма как да се чувствам добре, излязохме за победа, но не мисля, че играхме лошо. Последните 20 минути големият отбор на ЦСКА лежеше и бавеше играта. Ако и ние бяхме в това положение, щеше да е така, но беше грозно така да бавят.

Левски остава отборът на сърцето ми и дай Боже един ден да се завърна. Благодаря на Славиша. Той, когато дойде, настояваше да се върна в отбора.

110 ЦСКА-София - Левски
Левски ще се оправи рано или късно, просто е въпрос на време. Не съжалявам за нищо, изиграх почти сто мача, във всеки един дадох 100% от себе си.
Не съм обиден на ръководството, те много са ми помагали в моя период в Левски, благодаря и на тях. Мотивиран съм да се докажа в САЩ, защото Левски все още държи част от правата ми и така мога да им помогна и в бъдеще. Тук пораснах, Левски ме направи това, което съм. Не искам да се сбогувам, надявам се някой ден да се завърна отново", завърши Иванов.