Сепси на Радослав Димитров продължава да впечатлява (видео)

Българският защитник Радослав Димитров не игра за Сепси, но отборът му постигна убедителен успех с 3:0 срещу новака УТА Арад и заема 4-о място в румънското първенство с 26 точки. Тимът няма загуба от края на октомври.

Резултата откри Павол Сафранко в 32-ата минута, а в 81-ата отново той беше точен след асистенция на резервата Аднан Аганович. Крайното 3:0 оформи Каталин Голофка в 85-ата минута.
Гостите от Арад, които са новаци в Лига 1, имаха няколко положения през второто полувреме, но ги пропуснаха.

Начело в таблицата е Университатя (Крайова) с 31 точки, пред ФКСБ и ЧФР Клуж с по 30. В последния кръг преди зимната пауза Сепси ще гостува на ФКСБ.