Удинезе удари Торино в голово шоу с три попадения за четири минути (видео)

Отборът на Удинезе надделя с 3:2 при гостуването си на Торино в двубой от 11-ия кръг на Серия “А”.

В 24-ата минута фриуланите организираха бърза контраатака и Игнасио Пусето откри резултата в тяхна полза. В 54-ата капитанът им Родриго Де Паул удвои преднината с шут от границата на наказателното поле. “Биковете” не се отказаха и се върнаха в мача с два бързи гола за две минути. В 66-ата Андреа Белоти се разписа, а около 60 секунди по-късно с пета асистира за изравнителното попадение на Федерико Бонацоли. Още в 69-ата обаче Илия Несторовски сложи точка на спора, отбелязвайки победния гол за “зебрите”.

Така Удинезе излезе на 10-ото място в класирането с актив от 13 точки, а Торино е на 18-ата позиция в зоната на изпадащите с 6 пункта на сметката си.