Кавдански: Второто полувреме беше само на битка и характер

Бранителят на Царско село Мартин Кавдански е на мнение, че тимът му е победил Монтана с 4:3 благодарение на характер и мъжество.

"Днес целият отбор извоюва тази много трудна победа. За нас най-важно беше да спечелим трите точки. През първото полувреме теренът позволяваше да се играе. Видяхте какви бяха атмосферните условия през второто полувреме. Беше само на битка и характер. Помогнахме на Монтана с наши грешки да се върнат в мача. Хубавото е, че показахме характер. Мисля, че победихме заслужено. Нормално е след втория гол на Монтана да има еуфория в техния отбор. Това ни мотивира да вдигнем оборотите и да вкараме трети и четвърти гол. Левски си е Левски. Уважаваме ги както тях, така и всеки друг отбор. Показали сме, че можем да победим всеки".