Генчев: Играхме добре, всеки един треньор е с оставката в джоба (видео)

Лудогорец трупа успех след успех в България (видео+снимки)

Старши треньорът на Лудогорец Станислав Генчев коментира победата на своя тим над Славия в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. "Орлите" се наложиха с 2:0 като гости и се изкачиха отново на върха.

"Мисля, че играхме добре и през първото полувреме, но ни липсваше гола тогава. Разликата между двете полувремена е, че вкарахме през второто. След първия гол отборът се успокои. Нямаше притеснения у мен, че може да не отбележим.

Кешерю е много важен футболист, но при него в рамките на 10 дни щяха да се съберат 4 мача, затова и влезе като резерва. Той обаче свърши отлична работа.

Не мога да кажа, че сме по-спокойно, мачовете в Европа са съвсем различни. За нас е важно да печелим всеки един мач. Много неприятно че нямаме нито една точка в ЛЕ, надявам се да вземем трите в четвъртък

75 Славия - Лудогорец
Имаме достатъчно добри футболисти, дори да не вземем нито един нов футболист. Не мога да ви отговоря дали аз ще съм треньор. Всеки един треньор е с оставката в джоба, не ме притеснява дали съм временен или постоянен вариант стига да постигам резултати", заяви Генчев.