Добруджа прегази ЦСКА и запази лидерството в WINBET е-футбол лига

Добруджа, управлявана от Емил Киров, запази лидерската си позиция в WINBET е-футбол лига, след като победи и ЦСКА от 90-те до наши дни на Пламен Димитров. Двубоят беше излъчен вчера по Sportal TV. Резултатът беше открит по драматичен начин в 48-ата минута, след като Бодуров си вкара автогол и домакините от Добрич поведоха. В 78-та минута Бербатов успя да отбележи изравнителен гол, но няколко минути по-късно тимът на Добруджа отново поведе с удар на Михалков (83 мин.). Срещата приключи при резултат 2:1.

Във втория телевизионен мач от WINBET e-футбол зрителите на Sportal TV станаха свидетели на пълен обрат в двубоя между Милен Манчев с Ботев (Враца) и Петър Петров, ръководещ Ботев (Пловдив). Жълто-черните отбелязаха първото попадение в добавеното време на първото полувреме чрез Тонев (45+1 мин.). Още в първите минути от втората част настъпи обрат, след като Манчев (50 мин.) и Станиславлиевич (54 мин.) вкараха два бързи гола. Второ попадение на Станиславлиевич в 63-ата мин. и Лагоа в 89-ата мин. оформиха крайния резултат на 4:1.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.