Иван Леко: Трябваше да вкараме 3-4 гола още до почивката

Старши-треньорът на Антверп заяви, че е горд от своите футболисти след победата над Лудогорец с 3:1 в Лига Европа.

Пета поредна загуба за Лудогорец в Европа (видео)
"Доминирахме и създадохме много шансове през първото полувреме. Като треньор мога само да се гордея с това, което показаха моите играчи. Но не всичко беше перфектно. Трябваше да вкараме три или четири гола преди почивката и да решим мача. За пореден път показахме на Белгия и на цяла Европа на какво сме способни.
Ще опитаме да не загубим срещу Тотнъм в последния мач и да завършим на първо място в групата."