Левски е едноличен лидер в WINBET e-футбол лига след победа с 4:0 във вечното дерби

Отборът на Левски от 90-те години до днес, управляван от Цветомир Петров, стана едноличен лидер във временното класиране на WINBET е-футбол лига, след като записа 2 престижни победи в топ 14 на турнира. Двете срещи бяха излъчени снощи по Sportal TV. В първия мач сините победиха с 4:0 ЦСКА-София, управляван от Деян Стойков. Иванов отбеляза първите 2 попадения за домакините през първото полувреме (39 и 45 мин.) на мача. В 69-та минута виртуален футболисти на  Деян Стойков допусна грешка и с автогол увеличи разликата в резултата в полза на Левски. Точно попадение на  Дембеле (78 мин.) оформи крайното 4:0.

Във втората телевизионна среща от WINBET e-футбол лига за вечерта Спас Желязков с отбора на Берое загуби с два гола разлика от Левски на Цветомир Петров. Началото на мача беше изключително силно за сините и Сираков откри резултата след удар с глава в 3-ата минута. Двата отбора получиха по няколко жълти картона, но не се стигна до червен. В 74-ата минута Михтарески удвои резултата и затвърди победата на Левски от 90-те до наши дни. Така тимът на Цветомир Петров излезе като едноличен лидер в класирането с актив от 4 победи в 4 мача. WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.