Тунчев: Левски не ни изненада с нищо, проспахме първото полувреме

Левски спря Локо (Пд) в дебюта на Стоянович (видео+галерия)

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев даде мнението си след загубата от Левски с 0:1. Бившият бранител заяви, че "сините" не са изненадали отбора му.

"Причината за загубата е може би в това, че проспахме първото полувреме, не бяхме концентрирани. Не че Левски създаде кой знае колко положения, но пък отбеляза гол. Не мисля, че сме били фаворити, на "Герена" Левски си е фаворит. Говорихме след мача с Ботев (Пловдив), че сме постигнали нещо голямо, но остава в миналото.
Второто полувреме играхме по-добре, но за жалост не успяхме да отбележим. Все пак не разполагам с кой знае колко смени на резервната скамейка - надявам се, че Милош Петрович е добре. Не успяхме по най-добрия начин да оползотворим предимството си. Знаехме как ще ни пресира Левски, не ни изненадаха по никакъв начин", каза Тунчев след поражението.