Берое разгроми Лудогорец в WINBET е-футбол лига

Отборът на Берое, управляван от Спас Желязков, разгроми с 5:0 Лудогорец на Кай Шаленберг в мач от топ 14 на WINBET е-футбол лига. Двубоят беше излъчен снощи по Sportal TV. В герой за старозагорци се превърна Маринов, който отбеляза четири от попаденията (4, 15, 64 и 90+2 мин.), а петият гол беше дело на Конте в 19-ата минута от мача. Германският геймър Шаленберг стана известен в България, след като спечели първото електронно първенство по баскетбол, организирано от Българска федерация по баскетбол.

С голяма разлика в резултата завърши и вторият телевизионен мач от WINBET е-футбол лига, в който Александър Гавалюгов с ретро отборът на ЦСКА (от 50-те до 80-те) се изправи срещу вратаря Валентин Джагълов с Пирин (Гоце Делчев). Гостите играха на преса през цялото време, в резултат на което отбелязаха шест гола и допуснаха само един. Първото полувреме завърши с резултат 0:2, след като Грозданов откри головата серия за Пирин (ГД) в 22-ата минута, а малко след това Дафков (31 мин.) удвои резултата. Втората част от мача започна с ново попадение за Дафков (50 мин.). Гавалюгов реализира единствения си гол в 57-ата минута чрез Жеков. До края на мача Пирин отбеляза още три попадения чрез Головодов (69 мин.), Кочанов (87 мин.) и Сарандев (95 мин.). В крайна сметка мачът завърши 1:6.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.