Даниел Пеев: Хебър игра много стегнато и с малко грешки

01 декември 2020 | 13:34
  • копирано
  • 3

Волейболистите на Монтана взеха гейм на Хебър (Пазарджик) и имаха възможност да докарат мача до тайбрек, но в крайна сметка отстъпиха като домакини на Хебър (Пазарджик) с 1:3 гейма, в мач от пети кръг от Първа осмица на Суперлигата при мъжете. Старши-треньорът на монтанчани Даниел Пеев заяви след мача, че волейболистите му са се борили, но в решителните минути съперникът е показал своята класа.
Хебър спечели трудното гостуване в Монтана

"Първите два гейма според мен бяхме надигани категорично. Съставът на Хебър игра много стегнато и с малко грешки. Натиснаха ни с начален удар, блокадата им работеше и това доведе до категоричен резултат в тяхна полза.“

"След това се опитахме да променим нещата колкото е възможно. Върнахме се в мача. Но като цяло мисля, че изпитвахме проблеми в атака, но пък блокадата на Хебър е доста стойностна и като индивидуални изпълнители, и като групови. Трябва да се посреща много добре, за да имаме някакви шансове да я разкъсаме. Все пак в третия и четвъртия гейм, като цяло се справихме добре. В решителните минути на четвъртата част надделя класата на съперника.“