И ЦСКА 1948 измисли ново име на ЦСКА-София, възмути се от спестена дузпа

ЦСКА 1948 е изненадан от решението на рефера да не отсъди дузпа в полза на тима във вчерашния мач срещу ЦСКА-София. В 35-ата минута, при резултат 1:0 в полза на съперника, Галин Иванов бе блънат в гръб от Юга при опит да стреля, но съдията Петър Костадинов остана безмълвен. Това ядоса щаба на червените, които изразиха бурно недоволството си от решението на рефера.

По този повод ЦСКА 1948 описна ситуаицята така:

“В 35-ата минута се случи и до голяма степен най-спорният момент в мача. Галин Иванов остана близо до това да играе с топката в наказателното поле на съперника, но беше изблъскан в гръб от Юга. Халфът падна на тревата, но реферът Костадинов учудващо остана безмълвен. Решението логично ядоса треньорския щаб на „червените“, който реагира бурно.”

В репортажа на мача пък сайтът на ЦСКА 1948 нито веднъж не споменава името на противника, наричайки го  “Опонентът на ЦСКА” и “Съперникът на армейците”.