Партизан удари Локо (Мездра) в Червен бряг

Партизан (Червен бряг) се наложи с 1:0 над гостуващия Локомотив (Мездра) в мач от 17-ия кръг, последен от есенния полусезон на Северозападната Трета лига. Митко Милчев реализира единството попадение. След късо изпълнение на корнер в 24-ата минута, той стреля, вратарят изби, но при втория опит топката спря в мрежата. Заслужена победа за домакините с оглед случилото се на терена.
Те бяха по-добри през първото полувреме. Кристиян Тафраджийски и Тихомир Дамянов пропуснаха да направят преднината класическа. След почивката домакините заиграха по-дефанзивно. Съперникът им повече притежаваше топката, но трудно достигаше до голова ситуация. Най-чистата беше в 60-ата минута, но капитанът Галин Великов ликвидира опасност, тръгнала от Лионел Матадос. Тафраджийски и Христо Димов пък пропиляха отлични шансове за попадение при контраатаки на Партизан.