Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 2:0

Слован гази без Божиков (видео)

Слован (Братислава) започна да навлиза в ритъма от миналия сезон и записа трета поредна победа. Шампионът на Словакия не се затрудни при гостуването си на Сеница и спечели с 3:0. Васил Божиков не игра, а бившият нападател на Локомотив (Пловдив) Ален Ожболт влезе като резерва в 87-ата минута.

Слован поведе в 41-ата минута с гола на Давид Стрелец. В средата на второто полувреме Рафаел Ратао, а в 85-ата минута Давид Холман сложи точка на спора.

Тимът от Братислава отново се изравни по точки с Дунайска стреда, но е начело в класирането заради по-добрата си голова разлика. В следващия кръг Слован ще е домакин на намиращия се в долната половина на таблицата Тренчин.