100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Битката на новаците завърши без победител (видео)

В двубой между два от новаците в Ла Лига Елче и Кадис завършиха наравно 1:1. Тимът на Алваро записа трето поредно реми със същия резултат и в момента заема пето място в класирането.

Домакините от Елче поведоха в 38-ата минута с попадение на Лукас Бойе. Аржентинският нападател обаче се превърна в антигерой за тима си, след като в края на първото полувреме получи втори жълт картон и бе изгонен.

С човек повече Кадис доминираше след почивката. Гостите изравниха в 55-ата минута с гол на Алваро Хименес. Те обаче не успяха да стигнат до трите точки, а малко преди края попадение на Хименес бе отменено.