Мидтиланд с равенство у дома, Краев пак влезе в края (видео)

Божидар Краев отново беше резерва за Мидтиланд и влезе чак в последните 10 минути на мача срещу Олборг от 10-ия кръг на датската Суперлига. Българският национал замени Пионе Систо, но не успя да помогне на домакините да стигнат до победата и двубоят завърши 0:0.

Мидтиланд създаде повече положения и трябва да съжалява за резултата. През второто полувреме в играта на тима се усети умора след гостуването на Аякс в Шампионската лига.

Отборът на Краев продължава да е начело в класирането, но може да бъде изместен от Сьонерюск и Брьондби, които са с мач по-малко.
В средата на следващата седмица Мидтиланд отново има тежко изпитание в Шампионската лига - този път гостуване на Аталанта. До момента датчаните са с 4 загуби и голова разлика 2:11.