Рапид (Виена) отново пречупи Дъндолк (видео)

Рапид (Виена) постигна втора пореда над Дъндолк. Този път австрийците спечелиха с 3:1 в Дъблин и с актив от 6 точки ще се борят за второто място в група В на Лига Европа. Същият актив има Мьолде, а лидер е Арсенал в 12 точки.

С голове на Кнасмюлнер и Кара Рапид имаше солиден аванс на почивката. Индивидуални грешки на ирландците доведоха до попаденията през първата част. Шон Хор сбърка и при двата гола.

В началото на второто полувреме влезлият като резерва Одуа пропусна дузпа, а в 58-ата минута Кара отбеляза втория си гол и резултатът стана 0:3. Съдията отсъди втора дузпа за домакините и този път Шийлдс бе точен, но това се оказа почетно попадение.