Антверпен временно оглави групата на Лудогорец

Отборът на Антверпен спечели с 2:0 при визитата си на ЛАСК (Линц) в мач от груповата фаза на Лига Европа. Белгийците временно се изстреляха на първата позиция преди срещата Тотнъм – Лудогорец.

Белгийският тим игра по-мъдро и успя да вкара две попадения след почивката. Ключов момент беше 50-ата минута, когато капитанът на австрийците Траунер беше изгонен след грубо нарушение. В 53-ата минута Рефаелов откри резултата, а в 83-ата Герксенс обсърчи домакините. Любопитното е, че Антерпен има три победи в четири срещи, а е отбелязал едва пет попадения.