Още един ЦСКА-София отпадна от WINBET е-футбол лига

ЦСКА-София на Александър Милорадев отпадна от участие във финалната фаза на WINBET е-футбол лига, след като достигна до бараж за влизане в топ 14, който впоследствие загуби. И двата мача на 50-годишния геймър бяха излъчени снощи по Sportal TV. Милорадев завърши трети в крайното класиране на група D от трета фаза на турнира, въпреки че допусна пълен обрат срещу Етър (ВТ) на Линдсей Хъгхей-Хол. Неговият ЦСКА-София получи правото да играе на бараж, тъй като завърши трети в класирането, заради по-добро съотношение в преките двубои срещу американския професионален баскетболист, който в миналото е играл за колежа на Уебър Стейт. Въпреки силната преса на домакините в по-голямата част от времето, до 70-ата минута резултатът беше 0:0. ЦСКА-София наруши головото затишие чрез попадение на Кейта. Интригата в двубоя се завърна в 81-ата минута, когато Йосков отбеляза изравнителен гол за Етър (ВТ). Победата за домакините дойде отново след удар на Йосков в последните секунди от добавеното от виртуалния съдия 3-минутно продължение на редовното време.

В първия мач от баражите за влизане в топ 14 един срещу друг се изправиха класиралите се на трето място в своите групи място в трета фаза на WINBET e- футбол лига Александър Милорадев с отбора на ЦСКА-София и Христо Радославов, управляващ Пирин (Благоевград). Победата грабна гостуващият тим след гол на Йорданов в 65-та мин. С този свой  успех Христо Радославов отива на финален бараж.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.