Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Шампион 2006 победи във втори пореден мач в ББЛ А група

Шампион 2006 регистрира втори пореден успех в ББЛ А група, този път над друг млад състав - Атлетик - с 62:54.

След много равностойно първо полувреме, Шампион имаше аванс от 6 на почивката - 32:26.

Третият период бе ударен за момчетата на Александър Алексиев, които оставиха съперника само със 7 точки за 10 минути и се откъсна с двуцифрен аванс напред.

В последната четвърт Атлетик натисна и скъси дистанцията, но не успя да навакса напълно.

По 16 точки за успеха записаха Мартин Тодоров и Алън Куршумов, Боян Боянов се отчете с 11 и 7 борби във втория си мач обратно в България след престоя си в Италия.

16 за Атлетик вкара Александър Димитров, 14 добави Денислав Иванов, и 11 - Радослав Йорданов.