Левски спечели група Е на WINBET е-футбол лига

Цветомир Петров с класическия отбор на Левски (най-доброто от 90-те години до наши дни) безапелационно спечели група Е на WINBET е-футбол лига, след като вчера надигра в директен двубой основния си конкурент за първото място в групата Емил Киров, който играе със състава на Добруджа. Сините спечелиха мача с 3:0, с попадения на Иванов  (8, 29 мин.) и Дембеле  (75 мин.). Дербито беше излъчено снощи по Sportal TV, а независимо от резултата и двамата участници продължават във финалната фаза на електронното първенство по футбол на България, където ще играят най-добрите 14 състезатели.

Във втория телевизионен двубой на WINBET e-футбол лига, излъчен вчера, Пирин (Гоце Делчев) на Валентин Джагълов отмъкна победата с човек по-малко от Черно море на Илиан Близнаков. Домакините откриха резултата в 12-ата минута чрез Грозданов, а в самия край на първото полувреме Тусонджиев (44 мин.) отбеляза и втори гол. Гостите от Варна бяха по-активния отбор  в началото на втората част от мача и Иса успя да върне едно попадение в 50-ата мин. Малко преди 60-ата минута от двубоя отборът на Валентин Джагълов остана с човек по-малко след директен червен картон. Черно море обаче не успя да се възползва от численото си предимство и резултатът остана 2:1 до края на срещата.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.