Баскетболист направи отлично представяне в WINBET е-футбол лига

Баскетболистът на ЦСКА Николай Петков направи отлично представяне в WINBET е-футбол лига 2020 и единствено по-лоша голова разлика му попречи да се класира на финалите в турнира. Вчера ръководеният от него тим на Славия взе участие и в двата мача от електронното първенство по футбол на България, които излъчи Sportal TV. В първия двубой баскетболистът се изправи срещу футболиста на Черно море Стефан Велев. Тимът от Варна поведе в резултата чрез Иса в 33-ата минута. Срещата между двамата спортисти продължи оспорвано като бяха създадени по няколко голови ситуации и пред двете врати, които съперниците не успяха да реализират. Петков направи обрат в резултата само в рамките на 10 минути. В 70-ата минута неговият Славия изравни чрез Бенгюзов, а в 79-ата минута последва и втори гол за белите чрез Рангелов.

Джагълов с пореден успех в WINBET е-футбол лига

Николай Петков със Славия взе участие и във втората телевизионна среща от WINBET е-футбол лига 2020 за вечерта. Този път баскетболистът гостува на Марек (Дупница) на Добромир Панчаревски. Двамата играчи не успяха да отбележат гол, въпреки че създадоха по няколко интересни ситуации.

В крайна сметка Петков остана трети в крайното класиране на група от третата фаза на електронното първенство по футбол на България с актив от 10 точки. Преди него завършиха Валентин Джагълов с Пирин (Гоце Делчев) с 24 точки и Милен Манчев с Ботев (Враца) с 10 точки, но по-добра голова разлика от Петков. Във финалната фаза продължават класираните на първите две места във всяка група състезатели.

WINBET е-футбол лига се организира от „Спортс Мениджмънт България“ и се излъчва ексклузивно от Sportal TV всеки делничен ден от 21:00 часа и от 23:00 (или 11:00) часа през почивните дни. Повече информация за турнира бихте могли да откриете на сайта efootball.bg.