Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Отборът на Радослав Димитров се настани сред лидерите в Румъния (видео)

Жълт картон за Ради Димитров при равенство на Сепси (видео)

Сепси продължава да е една от приятните изненади на сезона в Румъния. Отборът на Радослав Димитров, който и днес беше титуляр, победи с 2:1 като гост Киндия (Търговище) и вече е на 4-о място в класирането.

Сепси има в актива си 19 точки, а с толкова е и петият Академика (Клинчени), където играят Георги Пашов, Цветелин Чунчуков и Асен Чандъров.
Срещу Киндия Сепси се озова в ролята на догонващ в 39-ата минута след далечен изстрел на Денис Думитрашку. След почивката обаче гостите направиха пълен обрат. В 69-ата минута Аднан Аганович изравни, не без помощта на вратаря на Киндия, а в 77-ата минута мощен шут на Анас Ахахбар донесе победата на Сепси.

Начело в Лига 1 е ФКСБ, пред Университатя (Крайова) и съперника на ЦСКА-София в Лига Европа ЧФР Клуж. Днес ФКСБ победи с 3:2 Газ Метан, а в герой се превърна бившият нападател на ЦСКА и Левски Серджиу Буш, който наказа бившия си тим от дузпа в 89-ата минута.