Тунчев: Трябва да съжаляваме, срещу Ботев мотивацията ще е ключова (видео)

Локомотив (Пд) и ЦСКА 1948 не излъчиха победител в мач на нерви (галерия и видео)

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев коментира представянето на своя отбор при равенството с ЦСКА 1948. Това бе официален дебют на Тунчев, в който Локомотив завърши 1:1.

“С огледа на първото и второто полувреме трябва да съжаляваме. През втората част създадохме две много хубави ситуации и донякъде съжаляваме. Първото отблеязхаме бърз гол, успокоихме се, допуснахме и до края на първата част не успяхме да се съвземем. През второто полувреме показахме агресия и положения и нямаше как да не съм доволен. Имаше лека умора в някои футболисти, които бяха с националния.

81 Локомотив (Пловдив) - ЦСКА 1948
Усещането да съм старши треньор е хубаво, но щеше да е по хубаво, ако бяхме победили. Изненадани бяха играчите от напускането на Бруно, но всичко е нормално, няма някакви сътресения.
Мотивацията ще е ключове срещу Ботев. Трябва да влезем с  нужното самочувствие и с тази агресия от второто полувреме днес”, заяви Тунчев.