Дунав с категорична победа над Интер в Добрич

Отборът на Дунав постигна категорична победа 4:0 при гостуването си на Интер (Добрич) в мач от последния 15-ия кръг на Североизточна Трета лига. Още в първата част на мача "драконите" от крайдунавския град взеха солидна преднина от два гола реализирани от Александър Кирилов. Все пак гостите играха в миналото първенство в efbet Лига и въпреки, че бяха напуснати от голяма част от футболистите, с местни юноши сформираха отбор и са в "златната среда" в класирането.

Капитанът на тима Диян Димов е водачът на младите футболисти в нелеките битки дори и на третото ниво на футбола в България. Второто полувреме също премина под диктовката на гостите, а по-добрата им игра доведе до нави два гола във вратата на Ферай Алимов, реализирани от Диян Димов и Атанас Стамболов. Поредната загуба у дома закотви тима на Интер (Добрич) на последното 15-о място в класирането, докато победата прати отбора на Дунав на седмо място.

Русенци имат още един мач отложен у дома с тима на Лудогорец III, който трябва да се изиграе в следващите седмици.