Краев влезе за секунди при победа на Мидтиланд (видео)

Божидар Краев беше резерва за Мидтиланд и влезе в игра чак в последните секунди при гостуването на Орхус, спечелено с 2:1. Успехът помогна на датския шампион да излезе начело в класирането с 19 точки - една повече от Сьонерюск, който направи 1:1 срещу Одензе.

Мидтиланд поведе с 2:0 с голове на Огочукву Ониека и Сори Каба в разстояние на 7 минути преди почивката. Нигериецът Ониека се разписа с добавка от точка на дузпата, след като преди това стражът на домакините спаси удар на негов съотборник. Малко по-късно Ониека изведе Каба и той с плътен шут в далечния ъгъл удвои аванса на гостите.
В 64-ата минута Орхус получи дузпа и Патрик Мортенсен я реализира. Четвърт час преди края гол на Мидтиланд беше отменен, но тимът удържа победата. В сряда Краев и компания ще гостуват на Аякс в Шампионската лига.

В другите мачове днес Олборг и Нордселанд завършиха 1:1, а Брьондби се справи с Вейле - 2:0.